KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur på sockel 5395894
nr 539 5894
Skulptur på sockel
Parian Gustafsberg, höjd: 83, Molins Bältesspännarna 1864, (Övre skulptur med skador och lagningar)
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 1 september 2008